قوانین هفت قلم

قوانین کلی

بدلیل اعتماد سازی در فروش اینترنتی ، بعد از ثبت سفارش شما ایمیل مبنی بر اینکه سفارش شما ثبت گردید. از طرف وب سایت دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است وضعیت و سفارش شما در هر مرحله از بعد از ثبت سفارش به شما از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد.

شرایط خاص

در صورتی که شما سفارش خود را ثبت نمایید ولی در بازه تحویل کالا کشور دچار شرایط غیر عادی و فورس ماژور شود ،مانند قطعی اینترنت ، اعتراضات و …. به گونه ای که باعث تاخیر در ارسال کالا گردد، امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد و پس از برگشت به شرایط عادی ، سفارش شما برا ی شما ارسال خواهد شد.

تعویض کالا

لطفا توجه داشته باشید سفارش هایی که در ایام فروش ویژه و مناسبت های خاص ثبت می شوند شامل قانون تعویض نمی باشند. بنابراین در انتخاب رنگ و مدل کالا دقت لازم را داشته باشید . همچنین لازم به ذکر است شرایط خاص که در بالا به آن اشاره شد همچنان در این مورد قابل اجراست.

زمان های تحویل

زمان تحویل کالا ۳ روز کاری می باشد، این زمان ممکن است بدلیل های مختلف تا چند روز افزایش یابد. سعی ما بر این است که سفارش شما در همان بازه ۳ روز کاری ارسال شود . اما به دلیل مشکلات غیر قابل پیش بینی در موارد خاص ، خواهشمند است با اندکی تامل ما را در هرچه بهتر انجام دادن وظایفمان یاری کنید. تبصره در شرایط خاص مانند قطعی اینترنت و یا تعطیلی غیر رسمی کشور مانند شیوع بیماری مدت تحویل کالا ها بیشتر طول میکشد.

شرایط خاص

در صورت تحویل گرفتن کالا از مامور پست و یا متصدی شرکت و امضا ی رسید، هیچ گونه مسئولیت ی در قبال حوادث بعدی برای کالا نخواهد داشت. در صورتیکه سفارش شما در سایت ثبت شده باشد و کالای مورد نظر شما در انبار موجود نباشد هزینه آن کالا برای شما برگشت داده خواهد شد. در صورت نارضایتی از محصول می توانید طی مدت ۴۸ ساعت به عودت محصول اقدام نمایید.