جدیدترین مطالب امروز

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

مجموعه: اتفاقات مجازی ایرانی, اتفاقات مجازی خارجی, اخبار, اخبار گوناگون, داغ ترین ها, سرگرمی تعداد بازدید: 1498
ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

ثبت نام رایگان در لاتاری ۲۰۱۹آمریکا

لاتاری آمریکا چیست ؟

برنامه ویزای تنوع فرهنگی یا همان Diversity Immigrant Visa که در ایران به نام لاتاری مشهور شده است برنامه ای است که از سال ۱۹۹۰ در کشور آمریکا اجرایی شده است و به موجب آن اتباع کشورهایی که نرخ جمعیت پایینی در آمریکا  دارند می توانند از طریق قرعه کشی ویزای آمریکا بگیرند و پس از ورود به این کشور گرین کارت آمریکا را دریافت نمایند .

چه کسانی می توانند در قرعه کشی لاتاری آمریکا شرکت نمایند ؟

دو دوسته افراد می توانند در لاتاری ثبت نام نمایند . شخصی که مایل به ثبت نام است باید شرایط یکی از این دو را داشته باشد.

 • حداقل دوازده سال تحصیلی داشته باشد
 • دو سال سابقه کاری در مشاغل رتبه ۷ به بالا در آمریکا داشته باشد

آیا برای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ شرط سنی نیز وجود دارد ؟

خیر، در هیچ دوره ای از لاتاری شرط سنی وجود نداشته است. هر شخصی که یکی از پیش نیازهای بالا را داشته باشد می تواند ثبت نام نماید.

من دیپلم کاردانش و یا فنی دارم آیا می توانم در لاتاری ثبت نام کنم؟

دیپلم در ایران سال یازدهم تحصیل هست و فرقی ندارد در چه رشته باشد .برای واجد شرایط ثبت نام بودن یا باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید یا بعد از دیپلم خود وارد دانشگاه شده باشید و دانشجو باشید .

مدرک تحصیلی من نزد دانشگاه است برای ثبت نام چه کار کنم؟

در زمان ثبت نام نیازی به خود مدرک تحصیلی ندارید . فقط داشتن اطلاعات مدرک برای پر کردن فرم ثبت نام کافی است.

من تحصیلات ۱۲ ساله ندارم چطور از طریق سابقه کاری اقدام کنم؟

افرادی که پیش نیاز تحصیلی ندارند تنها در صورتی می توانند ثبت نام نمایند که سابقه کاری آنها در رشته هایی باشد که امتیاز آنها در کشور آمریکا ۷ و ۸ می باشد . این افراد اگر در ۵ سال گذشته حداقل دو سال در یکی از این مشاغل فعالیت کرده باشند و بتوانند مدارک آن را ارائه دهند می توانند در لاتاری ۲۰۱۹ ثبت نام نمایند .

چه مشاغلی امتیاز ۷ و ۸ دارند ؟

در لینک زیر می توانید لیست مشاغل دارای امتیاز را مشاهده نمایید .
مشاغل رتبه ۷
مشاغل رتبه ۸

چه مدارکی برای اثبات سابقه کاری من نیاز است؟

در زمان ثبت نام نیازی به ارائه مدرک نمی باشد . اما در صورتی که جز برندگان باشید می توانید از طریق ارائه مدارک زیر به آفیسر این مورد را نشان بدهید .

 • گواهی اشتغال
 • سابقه پرداخت بیمه
 • گواهینامه در دوره های آموزشی مختلف مرتبط با سابقه کاری

برای ثبت نام آیا نیاز به مدرک زبان انگلیسی هست ؟

خیر ثبت نام کنندگان نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی ندارند، اما دانستن زبان انگلیسی برای شخصی که میخواهد در آمریکا زندگی کند لازم و ضروری است.

چند فرم می توانم در لاتاری ثبت نام کنم؟

هر شخص فقط یک فرم می تواند ثبت نام کند . در هر فرم اگر شخص متاهل است باید اطلاعات همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود را نیز در صورت وجود وارد نماید.یعنی اگر زوجی هر دو پیش نیاز ثبت نام لاتاری را داشته باشند می توانند دو فرم جداگانه برای خود تکمیل کنند که این یعنی دو شانس در قرعه کشی خواهند داشت.

آیا امکان پر کردن فرمهای بیشتر وجود دارد؟

خیر، در صورتی که اطلاعات شخصی به صورت تکراری در فرم وارد شود این کار چه عمدی باشد چه سهوی باعث حذف شدن تمامی فرمهای شخص از قرعه کشی خواهد شد.

زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ چه زمانی می باشد؟

زمان ثبت نام از ۱ اکتبر ۲۰۱۷ شروع می گردد و تا ۱ نوامبر ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت.

برای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ نیاز به چه اطلاعاتی است ؟

اطلاعات هویتی ( اطلاعات پاسپورت و یا شناسنامه )
فایل عکس مطابق با شرایط خواسته شده
اطلاعات تماس و محل سکونت

عکس مورد نیاز ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ باید چه شرایط داشته باشد؟

شرایط دقیق عکس لاتاری در مطلب زیر آورده شده است . با کلیک بر روی لینک زیر می توانید این اطلاعات را مشاهده نمایید . ( لینک در صفحه ای جداگانه باز خواهد شد)
عکس لاتاری

آیا خودم میتوانم عکس را بگیرم؟

اگر عکسی که خود تهیه می کنید شرایط مورد نظر را داشته باشد مشکلی نیتس در غیر این صورت باید از طریق عکاسی این عکس را تهیه نمایید.

برای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ به چه سایتی مراجعه کنم ؟

ثبت نام از طریق سایت زیر وزارت خارجه آمریکا انجام می گردد . برای ورود به آن می توانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید .( لینک در صفحه ای جداگانه باز خواهد شد)
سایت وزارت خارجه آمریکا

آیا خودم میتوانم ثبت نام را انجام دهم؟
افراد اگر آشنایی متوسطی با زبان انگلیسی داشته باشند و دقت کافی به خرج دهند می توانند فرم مربوطه خود را ثبت نام نمایند. البته در صورت نداشتن دقت کافی و پر کردن غیر صحیح فرم امکان پیش آمدن مشکلات آتی و حتی حذف فرم و یا پس از برنده شدن ریجکت شدن شخص در زمان مصاحبه خواهد بود .

شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا چقدر است؟

در بین کشورهای مجاز شرکت کننده ایران یکی از بیشترین تعداد برندگان را دارد .در سالهای اخیر هر ساله حدود ۴ هزار نفر از ایران برنده شده اند . البته تعداد شرکت کنندگان از ایران هم در این امر دخیل هست و هر چه تعداد شرکت کنندگان بیشتر باشد شانس برنده شدن افراد کمتر می شود.

من شنیده ام سالیانه بالای دو میلیون از ایران شرکت می کنند؟

آمار رسمی هر ساله بعد از چند ماه اعلام می گردد اما تقریبا این تعداد نفرات در لاتاری ثبت نام می کنند که این تعداد هر سال بیشتر نیز می شود.  البته خیلی از فرمها به علت رعایت نکردن نکات پر کردن فرم قبل از قرعه کشی از گردانه رقابت حذف می گردند.

هزینه ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ چقدر است؟

در صورتی که خودتان شخصا ثبت نام را انجام دهید هزینه ای برای شما نخواهد داشت .

راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ از زبان سایت وزارت خارجه آمریکا

برنامه قرعه کشی روادید مهاجرت گونه گونی ( قرعه کشی گرین کارت ) که توسط کنگره مورد تصویب قرار گرفته است، به صورت سالیانه توسط وزارت خارجه آمریکا اجرا می گردد. متقاضیانی که نامشان در قرعه کشی انتخاب شدهه (برگزیدگان ) باید واجد شرایطی صریح و مشخص باشند. برگزیدگان بر اساس یک قرعه کشی شانسی توسط کامپیوتر انتخاب می شوند. این روادیدها در ۶ منطقه جغرافیایی توزیع میگردند، بطوریکه هر کشور در یکی از این مناطق شش گانه نمیتواند در یک سال بیش از ۷ درصد از ویزاهای قرعه کشی کارت سبز موجود را دریافت کند. اتباع کشورهای زیر واجدد شرایط ثبت نام در برنامه قرعه کشی گرین کارت ۲۰۱۹ نمی باشند، زیرا طی پنج سال گذشته بیش از ۵٠ هزار مهاجر بهه ایالات متحده آمریکا فرستاده اند.

بنگلادش، برزیل، کانادا، چین (متولدین سرزمین اصلی) ، کلمبیا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، ال سالوادور، هائیتی، هندوستان، جاماییکا، مکزیک، نیجریه، پاکستان، فیلیپین، پرو، کره جنوبی، بریتانیا (به غیر از ایرلند شمالی)و مناطق تحت قیمومیت آن و
ویتنام.

امسال در ویژگی های واجد شرایط شناخته شدن برای برنامه قرعه کشی تغییری بوجود نیامده است.

شرایط و ویژگی های لازم برای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

شرط شماره یک
متولدین کشورهایی که اتباع آن واجد شرایط هستند میتوانند در قرعه کشی شرکت کنند.اگر شما در یکی از کشورهایی مشمول متولد نشده اید دو راه دیگر برای واجد شرایط شدن شما وجود دارد.

_ آیا همسر شما متولد یکی از کشورهایی است که شهروندان آن واجد شرایط ثبت نام در قرعه کشی هستند؟ در اینصورت می توانید با ذکر کشور تولد همسرتان با این شرط که نام هر دو شما و همسرتان در فرم های نام نویسی ذکر شده باشد و درصورت دریافت ویزا همزمان وارد آمریکا شوید.
_ آیا شما در کشوری متولد شده اید که شهروندانش واجد شرایط نیستند اما هیچکدام از والدین شما متولد آن کشور نبودهه و در زمان تولدتان در آن کشور مقیم نبوده اند؟ در این صورت می توانید کشور محل تولد هر یک از والدین خود در صورتی که متولدین آن کشور واجد شرایط شرکت درقرعه کشی ۲۰۱۹ باشند را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

شرط شماره دو
همچنین برای شرکت در قرعه کشی شما باید واجد شرایط تحصیلی و یا دارای تجربه کاری لازم برای شرکت در برنامهه قرعه کشی باشید.
شما باید یا دارای تحصیلات دبیرستانی و یا تحصیلاتی معادل آن داشته باشید که نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز ۱۲ سال تحصیل در مقاطع ابتدایی و دبیرستان باشد یا ۲ سال تجربه کاری طی ۵سال گذشته در زمینه مشاغلی که انجامم آنها نیازمند حداقل دو سال کارآموزی و یا تجربه میباشد، داشته باشید. برای تصمیم گیری در زمینه صلاحیت تجربه کاری،، مرجع ذیصلاح O*Net OnLine وزارت کار آمریکا است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صلاحیت تجربه کاری به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

در صورتیکه این دو شرط ذکر شده شامل حالتان نمی شود در برنامه قرعه کشی نام نویسی نکنید.

زمان نام نویسی برای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

۱ اکتبر تا ۱ نوامبر
فرم های نام نویسی برای شرکت در برنامه ویزای اقامت دائم آمریکا یا لاتاری گرین کارت ۲۰۱۹ ، باید مابین سه شنبهه چهارم اکتبر تا دوشنبه هفتم نوامبر ساعت دوازده ظهر (به وقت شرق آمریکا)به طور الکترونیک در تارنمای رسمی www.dvlottery.state.gov دریافت شود. برای شرکت تا آخرین هفته ثبت نام منتظر نمانید زیرا حجم بالای تقاضا میتواند موجب تاخیر در عملکرد تارنما شود. درخواست های پس از موعد و یا درخواست های غیر الکترونیکی پذیرفته نخواهند شد. وزارت امور خارجه با استفاده از فنآوری های پیشرفته توانایی تشخیص ثبت نام های مکرر را دارد. نام نویسی بیش از یک مرتبه موجب مردود شدن درخواست شما خواهد شد.

تکمیل نام نویسی برای برنامه قرعه کشی گرین کارت برای سال ۲۰۱۹ اطلاعات خود را به طور الکترونیک در فرم ( ۵۵۰۱-DS ) یا( DV-E ) بصورت آنلاین در تارنمای www.dvlottery.state.gov وارد کنید. فرم های ناقص بررسی نخواهند شد. نامم نویسی برای شرکت در قرعه کشی اگر توسط خودتان صورت گیرد رایگان است. در صورتی که میخواهید این کار را بهه شخص دیگری بسپارید حتما حواستان باشد که اطلاعاتتان را بدون مشکل به آنها ارائه دهید و حتما بعد از ثبت نام کانفیرمیشن نامبر و همچنین اطلاعات فرم ثبت نام اصلیتان را از آنها دریافت نمایید .


راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹


پس از تکمیل و ارسال درخواست صفحه تاییدی را خواهید دید که در آن نام و شماره تائیدیه ویژه درج شده است. این صفحه را برای بایگانی چاپ کنید. از اول مه ۲۰۲۰ شما قادر خواهید بود با مراجعه به تارنمای www.dvlottery.state.gov و کلیک کردن روی گزینه Check Status Entrant و وارد کردن شماره تاییدیه ویژه و اطلاعات شخصی خود، وضعیت پرونده تان را بررسی کنید. تنها با
مراجعه به Check Status Entrant میتوانید درمورد وضعیت پذیرش پرونده تان در قرعه کشی سال ۲۰۱۹ مطلع شوید [وو در صورت پذیرش] به اطلاعاتی درمورد مراحل بعدی و آگاهی از وقت مصاحبه ویزای مهاجرتی با خبر شوید. برای اطلاعات بیشتر در اطلاعات بیشتر درباره روند انتخاب به بخش پرسشهای متداول مراجعه کنید.

برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت امسال باید اطلاعات زیر را در فرم E-DV وارد کنید:

۱- نام کامل نام خانوادگی/فامیلی، نام کوچک، نام میانی دقیقا آنگونه که در گذرنامه نوشته شده است.
۲- تاریخ تولد روز، ماه، سال
۳- جنسیت مرد یا زن
۴- شهر محل تولد شما
۵-کشور محل تولد شما نام کشور محل تولد شما باید نام کنونی کشوری باشد که در آن متولد شده اید.
۶- کشور مجاز یا مورد تایید در برنامه قرعه کشی کشور واجد شرایط شما معمولا همان کشور محل تولدتان است. کشورر واجد شرایط شما ارتباطی به محل زندگیتان ندارد. اگر شما در کشوری متولد شده اید که واجد شرایط شرکت در برنامهه قرعه کشی ویزا نمی باشد، می توانید با مراجعه به دستورالعمل های بالا، امکان انتخاب کشور دیگری را به عنوان کشور عهده دار خود بررسی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور عهده دار، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.
۷- عکس (های)ضمیمه درخواست – عکس های اخیر از خودتان، همسرتان و کلیه فرزندانتان که نامشان در فرم نام نویسی درج شده است . برای توضیحات بیشتر درمورد مشخصات ترکیبی و فنی به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید. نیازی به ارسال عکس همسر یا فرزندی که خود شهروند آمریکا است یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است وجود ندارد حال آنکه ارسال این عکس ها منعی ندارد.
عکس های گروهی پذیرفته نخواهند شد؛ برای هر شخص باید عکس جداگانه ارسال کنید. در صورت انجام هرگونهه ویرایش در عکس، ارسال عکس های قدیمی و یا عدم انطباق عکس ها با الزامات توضیح داده شده، امکان این وجود دارد که درخواست شما مردود شود و یا اینکه برای شما ویزا صادر نشود. برای اطلاعات بیشتر به بخش << ارسال عکس دیجیتال >> مراجعه کنید.

۸- آدرس پستی شامل

سطر اول آدرس،
سطر دوم آدرس،
شهر/شهرک، منطقه/روستا/استان/ایالت،
کد پستی/زیپ کد

کشور
۹- کشوری که هم اکنون در آن زندگی می کنید
۱۰- شماره تلفن (اختیاری)

۱۱- نشانی پست الکترونیکی (ایمیلی)که به آن دسترسی مستقیم دارید. درصورتی پذیرش در قرعه کشی ، هنگامی که با استفاده از گزینه Check Status Entrant از وضعیتتان مطلع می شوید ایمیلی از وزارت امورخارجه آمریکا دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات مصاحبه ویزای مهاجرتی شما را اعلام خواهد شد. وزارت امورخارجه هرگز ایمیلی مبتنی بر پذیرش یا مردودی در قرعه کشی به شما نمی فرستد . برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۲- بالاترین میزان تحصیلات شما تا کنون: ( ۱) دبستان، (۲) دبیرستان، بدون اخذ مدرک، (۳) دبیرستان با اخذ مدرک، ( ۴) آموزشگاه حرفه ای، ( ۵)گذراندن تعدادی از واحدهای دوره لیسانس، ( ۶)مدرک دانشگاهی، (۷) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره فوق لیسانس، ( ٨) مدرک فوق لیسانس، ( ۹) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره دکترا و ( ۱۰ ) مدرک دکترا. برای اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۳- وضعیت کنونی تاهل : مجرد، متاهل، طلاق گرفته، بیوه، متارکه قانونی. [درصورت تاهل] نام، تاریخ تولد، جنسیت، شهر/روستای تولد و کشور تولد همسرتان را به همراه عکس همسرتان با همان مشخصات مشابه عکس خودتان وارد کنید.

خودداری از ذکر نام همسر موجب رد شدن شدن درخواست ویزای متقاضی اصلی در زمان مصاحبه خواهد شد. اگر حتی بنا دارید از همسرتان متارکه کنید می بایست مشخصات همسرتان را در فرم ها ذکر کنید. همسری که شهروند آمریکا است و یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است نیازی به دریافت ویزای مهاجرت ندارد درحالیکه منعی برای درج نام آنها در فرم وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اعضای خانواده به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید.

۱۴- تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد، جنسیت و محل تولد تمامی فرزندانی که سن آنها کمتر از ۲۱ سال است و ازدواج نکرده اند صرفنظراز اینکه با شما زندگی میکنند و یا قصد همراهی با شما یا پس از مهاجرت شما به آمریکا را دارند را ذکر کنید. برای هر کدام از فرزندانتان عکس های جداگانه با مشخصات مشابه به عکس خودتان ارسال کنید.

تعداد فرزندان نام، تاریخ تولد و محل تولد همسر و تمامی فرزندان و فرزندخوانده ها و فرزندان همسرتان که سن آنها کمتر از ۲۱ سال بوده و ازدواج نکرده اند باید در درخواست شما ذکر گردد، حتی اگر شما قانونا از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند. برای هرکدام از فرزندانتان عکسی مطابق با مشخصاتی مشابه عکس خودتان ارسال نمایید.

دقت کنید که نام تمام موارد زیر را وارد نمایید:

– تمام فرزندان طبیعیتان که در قید حیات می باشند.
– تمام فرزندانی که قانونا به فرزندی قبول کرده اید ودر قید حیات می باشند و تمام فرزنده خوانده هایی که در زمان پرر کردن فرم مجرد و زیر ۲۱ سال هستن ، حتی اگر قانونا شما از پدر و یا مادر آنها جدا شده اید و یا فرزندان و همسر شما دیگر با شما زندگی نمی کند و یا قصد مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را ندارد.

– فرزندان متاهل شما و فرزندانی که بیشتر از ۲۱ سال سن دارند، نمی توانند در درخواست قرعه کشی شما نام نویسی شوند. اما، قانون محافظت از وضعیت فرزندان، در برخی شرایط فرزندان را در مقابل از دست دادن شرایط لازم برای دریافت ویزا بواسطه افزایش سن (رد شدن از مرز ۲۱ سال)محافظت می کند. اگر فرم ثبت نام شما برای شرکت در قرعه کشی قبل از ۲۱ سالگی فرزندنتان ارسال شود، و قبل از صدور ویزا فرزند شما به ۲۱ سالگی برسد، قوانین مربوط به افراد زیر ۲۱ سال در مورد فرزند شما صادق می شود.

فرزندی که اکنون شهروند یا ساکن قانونی ایالات متحده است واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی و دریافت این روادید نیست، و منعی برای وارد کردن یا حذف نام او در فرم تقاضای والدین برای شرکت در قرعه کشی وجود ندارد. خودداری از ذکر اسامی کامل فرزندان واجد شرایط، موجب مردود شدن درخواست متقاضی اصلی و رد شدن تمامی ویزاهای افراد ذکر شده در درخواست در هنگام مصاحبه ویزا خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تکمیل درخواست الکترونیک ویزای مهاجرتی سال ۲۰۱۸ ، لطفا به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید .


آموزش ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹


انتخاب متقاضیان
برندگان قرعه کشی به صورتی تصادفی توسط کامپیوتر(رایانه)و از بین تمامی متقاضیان تایید صلاحیت شده براساسس سهمیه منطقه ای و کشوری انتخاب خواهند شد. از تمام متقاضیان قرعه کشی ۲۰۱۸ درخواست می شود که شماره تاییدیه خود را حفظ نمایند و با مراجعه به بخش Entry Status Check تارنمای ww.dvlottery.state.gov وضعیت خود را از لحاظظ پذیرش بررسی کنند. بخش Entry Status Check این تارنما از روز ۳ ماه مه ۲۰۱۷ تا ٢٠ ژوئن ۲۰۱۸ فعال خواهد بود.
اگر شماره شما در لیست انتخابی باشد، شما به صفحه ای راهنمایی خواهید شد که دستورات لازم مربوط به انجام بقیهه مراحل کار از جمله اطلاعات مربوط به هزینه ها در آن درج شده است. بخش Entry Status Check تنها روشی است که وضعیت شما از لحاظ قرعه کشی ۲۰۱۸ را نشان می دهد. وزارت امورخارجه نامه های مکتوب یا پست الکترونیک(ایمیل) به برندگان قرعه کشی ارسال نمی کند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده فهرست پذیرفته شدگان را ارائه نمی کنند. اشخاصی که در فهرست انتخابی نیستند هم ایمیل عدم پذیرش دریافت نمی کنند و تنها راه برای اطلاع از وضعیت مراجعه به بخش Entry Status Check این تارنما است. توصیه می کنیم که حتما شخصا وضعیت خود را بررسی کنید و برای اطلاع از وضعیت خود به دیگران اتکا نکنید. در صورت پذیرش در قرعه کشی، برای دریافت ویزای مهاجرتی و مهاجرت به ایالات متحده شما همچنان باید واجد تمامی شرایط ذکر شده براساس قانون ایالات متحده باشید. بررسی این شرایط ممکن است فرآیندی دقیق و زمانبر باشد و در مورد شهروندان بعضی از کشورها که در فهرست دولتهای حامی تروریسم قرارگرفته اند، نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد. این درحالیست که این بررسی ها ممکن است تنها محدود به شهروندان این کشورها نشود.

 

 

*منبع: پارس مهاجر

مطالب مرتبط

  نظر شما !!!

  نظر شما برای “ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹”  کد عبور امنیتی (الزامی)

  قالب تفریحی